Pershendetje te gjithe, Une jam Mr-Bledi!
Shpresoj t'ia kalojme mire ketu. Kam njohuri rreth botes informatike edhe paska elektronike, jam ADM ne nje website, merrem me informatike mbi 10 vjet... edhe une kam dreambox :D
mire se erdhe!
Mir se erdhe