
Originally Posted by
momkoto
@petar258
Как стигна до извода, че една карта може да работи в повече от един приемник? Аз мисля, че веднъж сложена в даден приемник, картата си работи само с него.
В този смисъл как ви се струва идеята да се пробва карта, която никога не е била слагана в приемник, да се сложи директно в card readerа. Има ли логика това да помогне след като kpcs разпознава по принцип картата и като се сложи за пръв път в рийдера и тя да си се "заключи" към него..... Малко смешно ми звучи на мен лично,ама.... питам все пак заради тази грешка,която даде kpcs - rejected reader.
Има ли някой, който да даде лог от последна стабилна версия на оскам със сложена черга в него, за да сравним лога от оскама с този на kpcs.