тази цена има смисъл за шейховете ако с този вариант се държи по-добре - щото както казаха по-горе преработена делта държи на 7-8 човека
иначе за сам човек никога не бих дал толкова пари, ако ги имах нямаше да вися по форумите ами щях да си купя операторско дръвче и да се примиря с него :d









