За да внеса яснота - нямам готово решение за алго1 или алго2.Не мисля ,че и "другите колеги дето работят по въпроса" имат.Всички разчитат на един бъг в старите карти МОЖЕ БИ, който според мен може бързо да бъде отстранен от Б****м, или да сменят ключа по 20 пъти на ден..ПО тази причина мисля, че публичноста е необоснована, не и докато не се разгадае напълно алго 2 - ХД.Слухове много има, но резултат никакъв....
Във всеки софт (на опр. място във флаша) има сер.номер, който се сравнява с този на картата (ако съвпада - гледаш, ако ли не се ресетва картата и т.н).Вярно е обаче , че джитага на някой от приемниците им е заключен с 512битов ключ (може би).Отново поздрави на всички сат фенове.









