
Originally Posted by
hiena
Айде, то дошла 2011 година.ЧНГ! :-dТочно затова, че не си затваряте устичките съвсем скоро, пак ще гледате, каквото гледахте до съвсем скоро.
Пак открихте топлата водичка година по късно! Точно поради тази причина, ще бъдете винаги в задния вагон!Нещата ще ги научавате малко преди да са свършили.
Сега можете да си лаете публично, колкото искате!
Така, ако изказвахме гражданската си позиция публично, нещата в държавицата щяха да имат друг изглед!
Ма всички са компютърни бабаити, незнаещи и неможещи и мързеливи, но за сметка на това много устати!
Останете си със здраве и мислете преди да имитирте вятър!:-s