Ако трябват дотации и пишете и мен.
Не съм много в час със сателитните приемници, но мога да помагам с пари и други неща.
Ако трябват дотации и пишете и мен.
Не съм много в час със сателитните приемници, но мога да помагам с пари и други неща.
Явно не всеки желае да помогне, който не може със знания,техника или спонсорство поне да не дразни останалите.
rionkov е от малкото хора реално помагащи във всички сат форуми, така че користно или безкористно за мен няма значение - важното е да не се прекланяме пред оператора или пред шейховете. Предварително благодаря на всички търсещи решение за таз старозагорска черга - дано някой успее да я изпере в качествена машина!
то mart_
ако закачиш 1 макс към кома можеш да ползваш ПСто за логер, софта с който съм свалил лога съм го писал аз, когато имаш време трябва да се направи паралелен лог, за да се разбере дали това което връща едната карта е еднакво с другата - ако са еднакви добре, ако не....
понеже не можах да ъплоудна тук софта - стопираха ми го... че и получих предупреждение за линка който бях дал :) който иска ще може да го тегли от мястото което бях дал, поне докато го търпят там ако и там го затрият че пусна мое фтп за софта
Колеги предлагам тук да обсъждаме единствено и само техническия аспект споменат в заглавието на темата, а финасовия нека се обсъжда някъде другаде или поне нека да свършим някъква работа с положителен резултат и тогава да обсъждаме финасовата страна на нещата иначе има опасност хората които четат форума да ни се смеят.
+1 . praw si taka 6te bade naj dobreКолеги предлагам тук да обсъждаме единствено и само техническия аспект споенат в заглавието на темата, а финасовия нека се обсъжда някъде другаде или поне нека да свършим некаква работа с положителен резултат и тогава да обсъждаме финасовата страна на нещата иначе има опасност хората които четат форума да ни се смеят.
В kpcs форума е поставен въпроса , но май и те не знаят за кво става на въпрос.
А факта е че някак баца.
Точно там най-добре знаят.. ВЕрвай ми ;)
Мисля че отговора от Phantom цитирам "
I have just received the reply from the developer. bulcrypt not work " е еднозначен
За съжаление го видяхме това :(
Как тогава някой лица са пуснали шеринга? Явно не е kpcs. Лошото е, че по форумите е пусната и много дезинформация май. Кое вярно и кое не, малко хора знаят.