Някой може ли да светне може ли да се чете чергата на неоператорски приемник ?
Някой може ли да светне може ли да се чете чергата на неоператорски приемник ?
За сега всички мълчат.Аз лично не знам за такъв приемник.
Излязоха шотове из нета. Чергата се чете и шери :-d Въпроса е с какво? Който има такава карта може да тества :-d Предполага се, че някое време ще стане публично![]()
да чете се в DM500S само че на с Cccam
Всичко е възможно :)
Щом е така, тогава човека защо го продава, като не върши работа? Или може би върши само с 45 градусова домашна ракия. И колко пари го продава, ако не е тайна? И защо изобщо е създаден тоя кпц, че малко съм изостанал с инфото.
ЕДИТ: И как може да се бръкне в червата на един бин файл, да кажем да видя какво има вътре в мпцс-а и кпцс-а? Че снощи опитвах с един нех едитор (дето навремето си оправях пентата с бомбата) ама с него не става.
Как да не върши работа, света да не се върти само около 39Е?