Дайте някоя снимка на дъното на приемника - zhd100. Какъв е типа на флаша? Всички zhd с един и същи флаш ли са?
Дайте някоя снимка на дъното на приемника - zhd100. Какъв е типа на флаша? Всички zhd с един и същи флаш ли са?
DSC00525.jpgУспях да направя само тази снимка , че нещо телефона не фокусира като хората.
А някои колега успя ли да изкара някакъв интерфеис от картата ,или някои ако иска да обясни какво да пробвам имам един приемник за проба само казваите какво да пробвам.
Нека да обощим всички слухове за чергата. Тя е грифин2 или модната версия на ирдето2 или награ3 или конакс :)
@radionov
Можеш ли да направиш една по-ясна снимка в тази част?
@radionov
Ако не те затруднява, можеш ли да дадеш и един изглед на цялата платка от долната страна?