Е какво като е твоя златен медал ли искаш. Ти май си комплексаря щом първо си я снимал, второ като си дошъл да се хвалиш тук. Снимката е добавена тук за образователна цел каквато е целта и на форума - да се разберат как работят нещата. Ти като си искал да не се разпространява защо си я снимал и качил някъде?









