Да не би всъшност тея пичове да ползват истински Kpуптoуopкc, а да са сменили само ЦаИД и АТР-а, да не приличат на нищо подобно?
Мислите ли че има няква промяна в инструкциите ?
Може ли от конфа, да се накара карта карта с оня късия атр, да се отвавя с тоз модул, някой пробвал ли го е това ?








