Здр! Аз ще се изпотя,но по друг начин,за да имам този продукт.Аз съм на този принцип: обущаря да си прави обувките,шивача да си шие ,и т.н.Мога да помогна с ЗХД200 с платена карта за експеримента.Разполагам и с Делта с черга.Изпращам след вашето решение.Ще се съобразя и с мнението на Боян.







. Пък които купи за 300 ще им се радва 2 месеца и после в кофата.
