4AEE (Deltacom License) | 4AE1 (Platforma HD)
мисли че ще е някаква сродна крипто система евентуално с леки промени
4AEE (Deltacom License) | 4AE1 (Platforma HD)
мисли че ще е някаква сродна крипто система евентуално с леки промени
Нямат нищо общо по между си, освен съвпадението на по-голямата в името на caid :)
3-24-2012 2-02-31 PM.pngBulcrypt5581.jpgVU+DUO bulcrypt ok
3-15-2012 7-55-13 PM.pngBULSAT.jpg
Да махам ли анкетата или да не бързам, да не се окаже времянка.
Предишният път имаше клипове от хобитв хд, но тогава се оказа фалшива работа дано сега не е.
върви на шер и не спира
И да станем като българските торент тракери. Уж пиратски сайтове, но регулаторите им казват, какво да качват или не. Гледам вече и столичани в повече бил забранен на всякъде понеже бтв печелят от гледане с предплащане, макар че серията вече е бил пуснат публично по ефирна телявизия и са си взели парите от рекламите.не разлайвайте кучетата-на лични по добре-да няма фал
Информация трябва да се споделя и да не ни е страх друг е въпроса, че най-добре е да се пускат публични неща след период от време, което се убедих че е правилно. Например хакване на кодировка трябва да се пуска публично след време, дори да е хакната веднага.
Оператора си мисли е то им трябваше 2 год например да я рагадаят не е проблем да инвестираме в нова версия.
Докато ако е пусната месец след реализацията започва една безсмислена лудница и игра на време.
Ако е станал пробив трябва да се показва, че го има и не е публичнo най-малкото да знаят хората, че нещата не се непробиваеми, колко и да им се иска на операторите.
Така че призивите само на лични, не са за тук, а най-вероятно за др места. Публикувана снимка клип или мнение без прикрепен сорс код или лог, не доказват нищо, но и не вредят.
На hop3и при мен излизат ХД ма какво от това.Не е hop0 с N.
Това щеше да е така, ако България беше нормална страна, ама не сме.
Някой си цвъка нещо без да го интересува как се гледа и до кога ще се гледа, ама ако спре първи отваря голямата уста.
@filaponte
И хоп -3 да ти изписва все тая, щом идва от другаде без да си наясно кое, как и защо, няма смисъл да се коментира.