Както каза Боян 0.001% от всичките тия клиенти които редовно си плащат а була точно заради тях няма да сменят нищо защото подмяната ще е за тяхна сметка- ако ли не ще вдигнат цените на пакетите и кл3сът клиентите и пак ще ги сменят.
За ХБО/Синемакс нищо чудно да ги наместят на С2 и шера на каналите умира /говоря за в1-С/.
Колкото до ндс, няма да има такава история защото няма кой да им плаща. Бибаком-а бачкат с парите на сименс и за това всичко е ново при тях.
В началото беше пуснат слухът че ползва код който е в процесора - има ли нещо вярно ? или още не се знае









