jo po do te perdorosh mgcamd si klient ma thuaj qe te te jap linje tjeter....
jo po do te perdorosh mgcamd si klient ma thuaj qe te te jap linje tjeter....
*******Linjat falas per digitalbin edhe tringun vazdohen akoma per 5 dite .Kush do le te dergoj private message**********
vlla si je a je mir si po ja kalon
a ka mundesi edhe per mu nje linje se provova me te dergu ni pm po nuk muj me te dergu pasi qe e kom kalu limiti kshtu
qe ka mundesi me dergo nji linje ne pm oki kalo mir
*************Free c lines for digitalb and tring.......************
======================================== ===========
KLIKO KETU:
lines.txt
O denis cfare versioni te cccam-it po perdor?!!
i fshiva mundeni te dergoni.........
do shikojm shoku......
Por nuk me that si ju punojn linjat........???
Punojn mire......??