Ima li neko iskustva sa ovom karticom , sta treba od alata i fajlova
itd ...
Ima li neko iskustva sa ovom karticom , sta treba od alata i fajlova
itd ...
Sve sto te interesuje moras preko pm posto su ovi iz irdeta toliko naporni sa pretnjama da se fajlovi i alati moraju maknuti sa foruma ( bar iz public dela). Posalji mi na PM msn ili skipe pa cu ti pomoci.....