pershendetje kam nje odc 3000 i kam hedh 1.29 per karten e tringut por nuk ma hap mos di ndonjeri ndonje version qe epunon karten tring
prsh.mer main pgm e versionit 1.52 istaloje ne aparat dhe ca tringut do te punoj pa problem
prsh, kush ka mundesi te me dergoje sofwares per satelitin turksa 42.softi e jete bashke me emulator.keshtu me tha nje anetar ne kete forum ods 3000 c kthet me code biss per ntv trt idman
pershendetje kam aparature ods 2000 hd me rrin vetem on kurse ne tv me del vetem shenja e digitalbit cka mund te beje me te flm
Pershendetje. e kam nji sever diqitalb ODS 3000 H , a ka gjasa me ket server gjblloku kanalet freee?
kush me thote me ods 3000c me abonim te DGA aktualisht ca kanalesh shifen?
shume flm flamurtari...