
Originally Posted by
dstb
S200 Новите са с Б2, процесора е 5119. Софтуера е видимо различен (малко поокрасен). От тебе разбирам че се стещат такива и Б1 карта, аз лично не съм виждал. Не го изключвам като вариант.
S202 с Б2, кутията е по малка и е черна, а картата се пъха от страни. Не съм вижал отворен такъв, вероятно е рязан s200, липса скарт и вч. Чувал съм че и той е с 5119. Визуално софтуера е същия като новите s200. Мисля че и като версия, съвпадаше.
S203 нищо не ми говори, ще те помоля за снимки, ако имаш възможност.