Eve sliki od platkata + cpu, flash..
Еб@ти грубия, ти за поялник не си ли чувал, к'ви са тези клещи/отвертка при махане на ламаринката. Има по средата на темичка съм пуснал много снимки, на приемниците на любимия ни оператор
бърза човека поялник ще пяли сега![]()
Стига сега тези поялници, той си е негов приемника и ще прави каквото си иска.
Ама като го гледам този приемник, е същия като наще.
bgonev, мерси за снимките.
Znaci nazad na temata :) : CPU e 5107. Kako da go iscitam flash-ot i RAM-ot ? Dali moze ovoj CPU da se cita so JKEYS ? Ako moze, ima li nekoj jkeys.def setinzi za ovaa kombinacija na CPU+flash+RAM...
Pozdrav
имам dump за делта s100 ягодки/мога да ка4а за такьв без timer.
Ако елеминираш ключа, който проверява за карта. Може и без карта. Навремето имаше и дъмп с емулатор за ирдето. Направен така за спорта.