Според мен s203 е лек хардуерен ъпгрейд на S200 (и е с новия (стар) процесор 5119) в часста на захранването (вече е за импулсно - постоянно), другата делта S200 която имам е с трансформаторно и променливо. Фирм-а на S202 която имам е 4.17 мисля беше. Сега интересното: на работещата ми делта S200 фирм-а е 3.28 (или 29 не помня), а фирм-а на тази S203 (не е пускана от началото на 2011г) е 3.17 (от 2010 год.). Почвам да си правя извода, че делтите които са със фирм 4.xx са със карти в.2 а тези които са със 3.xx са със в.1. Прилагам снимка на С200- със 5119 процесор и променливотоков адаптер:
08062012221.jpg08062012222.jpg08062012223.jpg08062012224.jpg08062012225.jpg
А ето сега виждам, че и моднатите делти са със 5119 а не с 5518 (снимката не е моя): 1.jpeg
По руските форуми прочетох, че 5119 можел да се JTAG-не, ама не съм допрочел още (не е с jkeys). Каквото намеря ще пиша!





Reply With Quote




