Ku mund ta shikojmė ndeshjen e nesėrme FTA. Unė kam dragon dhe matrix reborn e shikoj dot me kėto apo thjesht edhe fta nė ndonjė kanal tė huaj sepse mesa di nė satelit kanalet shqiptare nuk e trasmetojnė (ato fta)
Ku mund ta shikojmė ndeshjen e nesėrme FTA. Unė kam dragon dhe matrix reborn e shikoj dot me kėto apo thjesht edhe fta nė ndonjė kanal tė huaj sepse mesa di nė satelit kanalet shqiptare nuk e trasmetojnė (ato fta)
me kete e vulosem europianin "D
ne vlejme!