View Poll Results: CardSharing Vivacom TV

Voters
78. You may not vote on this poll
  • Да (има но не публичен)

42 53.85%
  • Скоро

16 20.51%
  • Не

20 25.64%
Page 20 of 20 FirstFirst ... 1015181920
Results 191 to 197 of 197

Thread: Виваком тв шер?

Senior Member
    Uploads
    0

Re: Виваком тв шер?

Те май ндс_ите ги поразкъртиха ..... но явно много малко карти се шерват включително и кеш . Предлагането е минимално ( клони към 0 ) обаче .

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    125

Така всичко е под власта на iptv там се дават пари съотвено и няма как да се пуснат карти публично.
    Специално за Тотал преди време няколко линии били пуснати и хоп изведнъж изгря, след това линиите били спрени.
    В момента поне от там където аз разменям всички гледали от 2 карти през няколко хопа и останалото кеш, понякога работи добре но какво да ви кажа.
    Незнам как е с турците нямам антена на там дали насича или не ако някои знае може да сподели.
    За вивата май само африканските приемници са публични ако все още работи и там, преди бяха писали че на моменти било тука има тука няма

Member
    Uploads
    0

И Тотал върви
    И Телеком (Долче) върви та пръска
    И д-Смарт 42 върви та пръска
    В някой форуми гледах че са с едни и същи процесори всички тия ндс карти
    Така че хващам се на бас че и някой пеее Вива дъ император че чак крещи ама защо всичко в такава тайна ?
    Казвам го защото съм изследвал кеша и съм виждал ключове тук таме.... от трети четвърти хоп
    Мога да се хвана и на бас че някой от четящите тук вече има решение ама си трайкат .... Защо така колеги ? ...
    Страх лозе пази ?

Uploads
    125

Аз съм виждал дори, така де един приятел, още преди години ги гледа, но линията идва от хора занимаващи се с iptv тоест няма как да се пусне публично.
    Понеже ако стане масово вива ще ревнат и ще се свърши понеже са инвестирали доста за цялата работа.
    Смешното е друго че така правят и колегите купили разни iron и други подобни, те пък не споделят че върви там, защото ако всички си накупят такива приемници на тях ще им спрат кранчето, или казано по друг начин един вид егоизъм.
    Така че това е картинката за момента.

Member
    Uploads
    0

За съжаление колега си прав .... е нищо .... дано ми падне от някъде една линия поне да тествам
    Четейки по форумите и като гледам обсъжданията по горе ако се смени една цифричка и се прекомпилира оскама reader-videoguard-common.c ще се виждат повече неща от реадъра 1997 се сменя с 2004 защото ндс-а е от 2004 а не от 1997-ма с това мога да помогна на ентусиастите по-горе. Не съм пробвал нямам такава карта ... На ентусиастите успех !!!

Uploads
    125

Реално ми писа един колега от фурума мисля че е поляк.
    Иска някой да купи карта и да се пробва да я хакне. Естествено гаранция няма, на мен лично не ми се подписва договор с тези.
    Ако знаете английски и може да жертвате карта и модул пишете ми само на лично. Човека не го познавам така че не мога да гарантирам за него.
    От мен само мога да ви свържа. Предполагам ще трябва да имате известни технически познания за да му съдействате.
    Които реши да ми пише, нека има поне 20 поста тук, на непознати не мисля да отговарям изобщо.

В общи линии това ми е писал последно

Like i said we need serial from card and box id and then we are doin job

Uploads
    125

Доста колеги ми писаха, но пак казвам ако не ви познавам от 20 поста, поне не ми губете времето.
    Все пак задачата не е за хора без опит и крайния резултат не е за хора решили да използват намалението, за да продават линии.

Иначе ще напиша какво знам за процедурата като познанията ми са повече в сферата на предположенията.

Картите са от старото поколение V13 както 09C4.
    Там ключа е 56-bit нужни са eCW & dCW.
    Ако имате видеокарти и се използва тази уязвимост проблема може да се реши относително лесно http://colibri.bplaced.net/csa_rainbow_table.htm

По принцип такава е идеята за skyde която би трябвало да бъде приложима:

So: log in the same program for a few hours, once the PlainCW, once the CryptCW. Start Bruteforce and wait. Should K1 fall out, either use GBOX (and hope that the NDS config is accepted in this way) or patch oscam so that in the case of Mode 83 it decrypts the CW before inserting it into the DVBAPI.
    Crypt CW -> DES DEC with SK1 -> DES ENC with SK2 -> DES DEC with SK1 -> Plain CW

Познат ми каза че 1070 GTX 10/бр трябват по 10 дена за ключовете за една карта.

Това е идеята

Page 20 of 20 FirstFirst ... 1015181920