Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Results 1 to 2 of 2

Thread: DM-500 дъмп само с oscam

  1. #1
    Member
    Join Date
    01-07-2010
    Location
    Bulgaria , Dobrich
    Posts
    60
    Uploads
    2
    Likes
    0

    DM-500 дъмп само с oscam

    Може ли да ми предложите някакъв img за дреамбокс 500s на които да има инсталирам само оскам без ццкам че ми трбва за един тест ..

  2. Advertise Here
  3. #2
    Super Moderator turbopower's Avatar
    Join Date
    02-07-2011
    Location
    Somewhere between the Streams
    Posts
    4,016
    Uploads
    129
    Likes
    303

    Re: DM-500 дъмп само с oscam

    Заповядай,

    Нашия форум е доста голям така че използвай търсачката и 100 % ще намериш верният резултат.

    http://www.satsupreme.com/showthread...t=gemini+oscam

Advertise Here

Similar Threads

  1. Replies: 12
    Last Post: 13-01-2016, 09:43:13
  2. Tutorial Запис на компютър с DM800 и имидж Gemini2 5.0
    By turbopower in forum Линукс базирани
    Replies: 0
    Last Post: 09-10-2011, 21:21:06
  3. Айде и аз да разменя с малко българчета :)
    By adskiqt in forum Без реални карти
    Replies: 0
    Last Post: 03-12-2009, 14:38:40
  4. Question Въпрос за гамма карта?
    By kaizera82 in forum Карти
    Replies: 15
    Last Post: 21-09-2009, 06:49:58
  5. Кокс сообщений для запуска одиннадцать н
    By erdoganeng in forum Russian / Русский
    Replies: 0
    Last Post: 30-11-2008, 06:30:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •