Булсат пуснаха новият си HD приемник ето и първите снимки отвътре. На пръв поглед процесора няма охлаждащ радиатор и по-малкото на брой RAM чипове сравнение с по-старият моде, също има и JTAG конектор. Ако някой от вас има такъв приемник моля да сподели какъв е тип ана процесора, флаш паметта и RAM. Също и изглед на платката отдолу ще е любопитен пускам негова снимка и снимката на старият модел за сравнение. Моля не споделяйте мнение за заводският софтуер, защото това не е важно.
ZHD-200
ZHD-100






Reply With Quote


