Здравейте Приятели,
Всеки от вас може да се се възползва от нашите свободни сървари за повече подробности
http://www.satsupreme.com/showthread...nal-version-)?
Здравейте Приятели,
Всеки от вас може да се се възползва от нашите свободни сървари за повече подробности
http://www.satsupreme.com/showthread...nal-version-)?
Той сървъра добре .....само дето падна на 24_тия час и това му беше живота май.
Не съм в къщи за да пробвам при мен, но пиши едно лично до Luffy той може да даде светлина по въпроса. По темата му съдя че добавя нови провайдери, ако е спрял да се занимава щеше да пише
Няма я вече опцията за лични съобщения към него. Поне на мен не ми излиза а темата е заключена..![]()
Да така е и аз не мога да му пиша![]()
Ще проверя и ще дам повече светлина върху нещата.