Фалбак-а е зададен не без причина, имам специфична карта която трябва да е с приоритет, но не е в него проблема, смяната на групата ще ми докара допълнителни главоболия, защото тогава няма да работи фалбак-а. Пак подчертавам, че на другата машина всичко работи.
@turbopower
Имам зададена CSP секция, просто копирах само глобал настройките, ще прегледам какво по-различно ми предлагаш към тях и ще пробвам.








