Бояне там е работата че приемника си е нормално натоварен. Веднъж стартиран оскама после си работи стабилно без забивки и всякакви други откази. Логове не мога да дам поради простата причина че няма лог файл ако оскам не е стартирал. После лога си е съвсем нормален.
Сега пък с версия 7245 която качих днес забелязвам че е забравен май ъпдейта на конакс картата от друг приемник клиент. 4 часа никакъв прочетен emm.




Reply With Quote

