Pershendetje djema si po ja kaloni. te me falni ndoshta nuk eshte vendi i duhur por nuk gjeta vend per te bere kete pyetje. Kam nje risiver Pilot P 7000 ju lutem mund te me ndihmoni si mund ti fut codet biss ne kete aparat pra me nje fjale cfare butona duhet te shtyp qe te me dale paneli i kodeve. Faleminderit




Reply With Quote

