
Originally Posted by
dstb
Този донгъл който аз съм виждал работеше безотказно. Отваряше целия хотбърд. Беше редбокс ако не му бъркам името. Ако ти е читав софтуера и доставчика, няма да имаш проблеми с гледането.
Понеже стана дума за пари, не разбрах текущата оферта ква е
Купуваш си софт който си го слагаш на дриймбокса. Еднократно ли се плаща или на месечни такси?
И питаш, дали добре работи дриймбокса като донгъл или попринцип питаш за донглите ?
Аз също не съм чувал за донгъл предаващ по лан, но дали е лан или rs е все едно според мене.