Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12

Thread: обменям cacheex3

  1. #11
    Senior Member
    Join Date
    09-05-2009
    Posts
    186
    Uploads
    0
    Likes
    5

    Re: обменям cacheex3

    то беше нормална размяна тука говорим за съвсем друг начин а за размяната с тебе въпросната карта я махнах защото ми създаваше проблеми даваше много високи времена и от време на време спираше не се сърдя само немога да разбера за какво сравняваш старата размяна с таз новата

    а да допълня с турбоповер разменихме 3 пъти и все не стана на 4-тия път вече тръгнаха нещата

  2. Advertise Here
  3. #12
    Super Moderator turbopower's Avatar
    Join Date
    02-07-2011
    Location
    Somewhere between the Streams
    Posts
    4,016
    Uploads
    129
    Likes
    303

    Re: обменям cacheex3

    Моля дискусията между вас да премине налични и двамата писахте вашите гледни точки, аз лично разбрах какво имате в предвит. Ако споделяте мнение за дадена размяна нека да е за текущият тип, защото наистина кеша е съвсем различен тип, тук няма локални карти или линии с 256. За кеша единственото важно е големината му, бързината на интернета (ъплоуда), качеството на хардуера с които разменяте кеш и стабилноста на сървара. Това са факторите по която се отчита дали е добра или не дадена кеш размяна.

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Advertise Here

Similar Threads

  1. Replies: 15
    Last Post: 05-11-2012, 23:42:44
  2. Replies: 3
    Last Post: 17-12-2011, 23:33:48
  3. Айде и аз да разменя с малко българчета :)
    By adskiqt in forum Без реални карти
    Replies: 0
    Last Post: 03-12-2009, 14:38:40
  4. Replies: 0
    Last Post: 28-12-2008, 08:29:58
  5. Replies: 0
    Last Post: 16-06-2005, 15:49:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •