то беше нормална размяна тука говорим за съвсем друг начин а за размяната с тебе въпросната карта я махнах защото ми създаваше проблеми даваше много високи времена и от време на време спираше не се сърдя само немога да разбера за какво сравняваш старата размяна с таз новата
а да допълня с турбоповер разменихме 3 пъти и все не стана на 4-тия път вече тръгнаха нещата




Reply With Quote
