Целта беше пробна за да видя дали работи на обикновен оскам. За моя изненада тръгна.
Незнам как е направено от вътре. Просто вер 1 си е подобна на вер 2, обаче са подобрили защитата от страната на приемника, не може да стане номера като с вер. 1, за да стане някои трябва да напише кейгенератор които ти генерира ключовете.
Няма значение какво е устройството в момента е черна кутия, знаем какво прави но как са го направили да го прави, знае само изобретателя му.
Просто резултата от теста ми е стимул за тези които искат да експериментират, че само трябва да направят хардуера, а софтуера е ясен.








