Нещо не разбирам, EMM-тата си работят и при v1 и при v2 в момента без проблеми.
Единственото (то е и най-важното де), което не работи при v2 е декодирането на кодовата дума, която връща картата. Относно HD пакета, няма значение дали сте с v1 или v2 карта, ако сте си го платили, работи. Отивате на сайта на Булсат, избирате че искате HD пакет, плащате си и сте готови до час, като падне магическото пакетче.







