
Originally Posted by
joropet
Боби, кога сложи гилбертинито? Я кажи какво си наредил - предната конфигурация или друга, нещо резултати?
Ангеле, прати линк да погледна къде струва толкова? До тук търга ми е на $20,5 (с free shipping) и ако наистина някъде го има на тези пари, то няма смисъл да се пъна в ибей. Иначе го гледах в Алиекспрес, но от там до сега не съм пазарувал и не знам дали не е рисково. Цена с безплатна доставка $18.50, но при поръчка поне на 5 броя.
Edit: в същност може и 1 на 18,50. В грешка съм - след 5тата бройка има отстъпка.