Само да ви зарадвам:Има проучване от руснаците за 36гр. Да изместят и оптимизират сигнала за БГ.
Само да ви зарадвам:Има проучване от руснаците за 36гр. Да изместят и оптимизират сигнала за БГ.
От къде това инфо ? :)
Инфото е от официален източник!
При теб антената td110 ли е? За 39Е пробвал ли си да сложиш конвертор за мултифийд?
Да, в подписа ми ги пише. На 39 имах inverto red single първоначално. После сложих четворен ( пак инверто ).
Когато реших да слагам конвертор за 36 (MTI кръгова поляризация), тогава вече не ми стигна мястото и преместих четворния за 39 на отделна булсатска антена.
Моля, качи снимки на твоят multifeed.
Нямам актуални снимки.
Първоначалния вариант може да се види тук: http://www.satsupreme.com/album.php?albumid=274
Виждам поне от снимките ,че ползваш единични конвертори. При това положение не е ли по добър вариант с мотор. Ще има леко забавяне но пък цялата дъга гониш.