За много години и привет на всички колеги.
Търся съвет за имидж за ЕТ9200. Ако някой го има и до е ръчкал и пробвал да сподели да не тръгвам и аз по дългия път на сменяне на имиджи настройки и т.н.
Предполагам ще се ползва с MgCamd или Oscam за емулатор или cardsharing само за момента дето не съм решил още точно какво ше правя.
С помоща на много от колегите успях да настроя Vu-то и си работи доста стабилно. Сега ще се опитам и с Xtrend-а да видим дали ще е пак така лесно.
Благодаря предварително и весели празници.




Reply With Quote



