Здравейте, попадна ми 1 ИНЕТБОКС 300(дм500с) не тръгва от никаде, на платката има 2 контролни то4ки 1 за 5 волта на неа напрежението си е 5 волта .
на 2-та триябва да искарва 3.3волта , но там дава 0.9 волта. съмнението ми е в 4ипа lt1940efe който е смд монтаж има ли някой колега който може да каже дали там е проблема и ако да можели да помогне със смяната на съответния 4ип, тъй като аз нямам съответния опит и оборудване за тази цел.
Благодаря.




Reply With Quote
