Buna tuturor,
Sunt nou aici si as dori sa stiu care ar fi procedura de a obtine firmware+emu, de exemplu ... am vazut pe aici: decoder_model_1.5.26_emu.abs. unde pe site-ul producatorului este data versiunea: decoder_model_1.5.26_conax.abs. Deci probabil ecuatia de mai jos este este corecta:
decoder_model_1.5.26_conax.abs + "some tools" = decoder_model_1.5.26_emu.abs
Imi poate spune cineva care sunt uneltele necesare si cum trebuie procedat?
Multumesc anticipat, Alx
PS: am un decodor AMIKO 8240 CICXE




Reply With Quote
) si ai mai si pierdut timpul sa umplii jumatate de pagina cu asa aiureli ... asta ca sa nu spun ca in final, nici nu ai raspuns la intrebarea mea ... scrii si tu ca sa te afli in treaba!


