Cardshare.cc
GetCCcam - Private Premium CCcam Server
Page 91 of 92 FirstFirst ... 4166818689909192 LastLast
Results 901 to 910 of 911

Thread: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

 1. #901
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  423
  Uploads
  17
  Likes
  163

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by zafiri View Post
  E kam nje box android, doja nje enigma2.
  Shoku, shife mire se eshte enigma2 edhe android.

 2. Cardshare.cc
 3. #902
  Senior Member
  Join Date
  09-05-2013
  Posts
  380
  Uploads
  1
  Likes
  1

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by bootlogo View Post
  Shoku, shife mire se eshte enigma2 edhe android.
  E pashe qe eshte dhe enigma2 qe ne fillim, por meqe e kam nje box android, doja nje box enigma 2 vetem.

 4. #903
  Senior Member
  Join Date
  29-06-2006
  Posts
  208
  Uploads
  0
  Likes
  2

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Shitet octagon i ri sf8008 v2 135 euro
  Shitet zgemna h7s i perdorur por si i ri 135 euro
  Shitet edision os mega i perdorur 100 euro

 5. #904
  Member kenosebi's Avatar
  Join Date
  24-07-2008
  Location
  ÜBERALL
  Posts
  69
  Uploads
  6
  Likes
  78

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by igius12 View Post
  Shitet octagon i ri sf8008 v2 135 euro
  Shitet zgemna h7s i perdorur por si i ri 135 euro
  Shitet edision os mega i perdorur 100 euro
  Ku ne Memedhe apo ne Mergim?

 6. #905
  Member kenosebi's Avatar
  Join Date
  24-07-2008
  Location
  ÜBERALL
  Posts
  69
  Uploads
  6
  Likes
  78

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by kenosebi View Post
  Ku ne Memedhe apo ne Mergim?
  ?????????????

 7. #906
  Senior Member
  Join Date
  29-06-2006
  Posts
  208
  Uploads
  0
  Likes
  2

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Memedhe :))) . Pm nese te duhet gje

 8. #907
  Senior Member
  Join Date
  29-06-2006
  Posts
  208
  Uploads
  0
  Likes
  2

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Shiten ne Tirane keta dekodera super te shpejte linux E2:

  Octagon sf8008 combo v2 i ri 130 euro
  Mutant hd51 AX hd51 i perdorur 150 euro
  Edision os mega i perdorur 100 euro

 9. #908
  Member
  Join Date
  01-12-2007
  Posts
  76
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  ku mund te blej pult per actagon 4008

 10. #909
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,825
  Uploads
  292
  Likes
  77

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by ergi View Post
  ku mund te blej pult per actagon 4008
  Vetem me internet ne ebay mua ma porositi nje shok ne itali nga gjermania i erdhi 20euro kushtoi para dy vjetesh ,pasi me humbi orgjinali,nuk arita ketu ta programoja nje universal tani nuk e di flas para 2 vitesh kur pyeta ndoshta tani i bejne do pyet keta qe programojne pulte

 11. #910
  Senior Member
  Join Date
  30-11-2011
  Location
  World
  Posts
  173
  Uploads
  5
  Likes
  0

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by ergi View Post
  ku mund te blej pult per actagon 4008
  Tirane: I ri ne qese - 40
  Nese te intereson kontakto

GetCCcam - Private Premium CCcam Server

Similar Threads

 1. Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 175
  Last Post: 28-10-2020, 21:20:15
 2. Replies: 1
  Last Post: 14-02-2016, 12:55:20
 3. Probleme te ndryshme me aparatet
  By jorida2008 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 27-12-2011, 20:32:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •