KPN-klanten die van Interactieve TV gebruikmaken, kunnen vanaf vandaag naar het internetradiostation Pinguïn Radio luisteren. Het radio-aanbod werd onverwacht uitgebreid. Dat meldt de radiozender op de eigen internetsite.
Uit glasvezel.html">de jaarcijfers 2014 van KPN blijkt dat KPN 1,6 miljoen klanten heeft die het tv-product Interactieve TV afnemen. Omdat Pinguïn Radio in het basispakket wordt aangeboden, is het bereik van de radiozenders met hetzelfde aantal huishoudens gestegen. De radiozender is bij KPN Interactieve TV via voorkeuzekanaal 828 te beluisteren. Pinguïn Radio was tot vandaag alleen wereldwijd via internet te beluisteren. In het muzieksegment alternatieve popmuziek is Pinguïn Radio volgens Shoutcast de best beluisterde internetzender van Europa.
Pinguïn Radio succesvol vervolg Kink FM
Pinguïn Radio werd opgericht nadat V-Venture in 2011 de stekker uit radiozender Kink FM trok. Het is een particulier initiatief dat financieel door sponsors en luisteraars gedragen wordt. Op 4 april viert de radiozender haar derde verjaardag met een crowdfund festival in de Amsterdamse muziektempel Paradiso.




Reply With Quote