Zanger Thé Lau is op 62-jarige leeftijd aan zijn ziekte overleden. Vorig jaar gaf hij nog een afscheidsconcert met zij band en trad op bij RTL Late Night, dat recent hem nog eens eerde.
In 2013 werd bekend dat de muzikant Thé Lau aan keelkanker leed. Aanvankelijk leek hij succesvol behandeld, maar begin 2014 keerde de ziekte terug en bleek ongeneeslijk. De leden van The Scene traden een jaar geleden nog drie keer met elkaar op met Pinkpop, in Paradiso en in de AB in Brussel, want The Scene was in België ook zeer geliefd. Komende weekeinde kunnen de fans in Paradiso afscheid van de voorman van de band nemen.
Afscheid in Paradiso
Thé Lau overleed dinsdagavond thuis in Amsterdam. Met hits als Iedereen is van de wereld en Blauw werd hij vanaf eind jaren zeventig vooral bekend met zijn band The Scene. Meer over Thé Lau uitgebreid bij Radio 2. NPO3 brengt woensdag om 21.50 uur Portret Thé Lau. Aansluitend is op deze zender het afscheidsconcert van The Scene, vorig jaar juni in de Heineken Music Hall, te volgen.





Reply With Quote