Herman Finkers breidt dit jaar een einde aan het jaar met zijn oudejaarsconference op NPO 1. De cabaretier is ook verkozen tot meest geliefde van 2015. Family 7 biedt een alternatief.
Vlak voor zijn allereerste oudejaarsconference is cabaretier Herman Finkers uitgeroepen tot de beste van Nederland. Dat is de uitslag van het humoronderzoek van tv-zender Comedy Central van 2015. Rechtstreeks vanuit de Leidse Schouwburg geeft Herman Finkers op de laatste avond van het jaar zijn broodnuchtere commentaar op het afgelopen jaar. De uitzending is bij de Vara te zien op NPO 1 van 22.30 to 23.50 uur.
Family 7 met eigen oudejaarsconference
Het is al voor het derde achtereenvolgende jaar dat Family7 het jaar afsluit met de conference van Rob Favier. Het belooft weer een fantastische show te worden, waarin Rob de kijker op zijn eigen energieke, enthousiaste en humoristische manier meeneemt langs de bijna Grexit van Griekenland, vluchtelingen en alle andere grote en kleine gebeurtenissen van het afgelopen jaar. Family7’s Oudejaars Conference 2015 – Hart voor de Zaak is op donderdagavond 31 december om 22.00 uur te zien op Family7 en vrijdag 1 januari om11.30 uur en 21.00 uur.




Reply With Quote