Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Page 90 of 93 FirstFirst ... 406580858889909192 ... LastLast
Results 891 to 900 of 922

Thread: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

 1. #891
  Senior Member evi3's Avatar
  Join Date
  20-09-2009
  Location
  Land of Eagles
  Posts
  111
  Uploads
  0
  Likes
  12

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by Ghostenigma View Post
  Pershendetje

  Cfare na sygjeroni ndonje android box te mire 6k ose 8k qe te performoje mir dhe te jete i shpejt....cmimi nuk eshte problem.

  Apo eshte me mir te maresh ndonje TV me sistem android me mir?
  Unė para ca ditėsh mora njė Android Box Mecool km6 DELUXE 4giga me 64 memorie nėse do diēka me poshtė shiko pėr Xiaomi Mi Tv Box S 4K Ultra HD 2giga me 8 memorie te dy i ke te licencuar

 2. #892
  Contributing Member Ghostenigma's Avatar
  Join Date
  08-08-2012
  Location
  Anonymity
  Posts
  938
  Uploads
  36
  Likes
  63

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.


  Me iptv ne kanalet fhd performon mir? Se me duket nga videot e youtube sikur ka lag....sikur eshte me ngecje figura

 3. #893
  Senior Member evi3's Avatar
  Join Date
  20-09-2009
  Location
  Land of Eagles
  Posts
  111
  Uploads
  0
  Likes
  12

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by Ghostenigma View Post

  Me iptv ne kanalet fhd performon mir? Se me duket nga videot e youtube sikur ka lag....sikur eshte me ngecje figura
  per ke e ke fjalen per mecool?

 4. #894
  Contributing Member Ghostenigma's Avatar
  Join Date
  08-08-2012
  Location
  Anonymity
  Posts
  938
  Uploads
  36
  Likes
  63

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by evi3 View Post
  per ke e ke fjalen per mecool?
  Po per ate...

 5. #895
  Contributing Member Ghostenigma's Avatar
  Join Date
  08-08-2012
  Location
  Anonymity
  Posts
  938
  Uploads
  36
  Likes
  63

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by Ghostenigma View Post
  Po per ate...
  Leje se e bleva�� Ja vleka dhe ja sygjeroj dhe te gjithe te tjerve. Shume i shpejt

 6. #896
  Contributing Member Ghostenigma's Avatar
  Join Date
  08-08-2012
  Location
  Anonymity
  Posts
  938
  Uploads
  36
  Likes
  63

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by Ghostenigma View Post
  Po per ate...
  Leje se e bleva😁 Ja vleka dhe ja sygjeroj dhe te gjithe te tjerve. Shume i shpejt

 7. #897
  Senior Member evi3's Avatar
  Join Date
  20-09-2009
  Location
  Land of Eagles
  Posts
  111
  Uploads
  0
  Likes
  12

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by Ghostenigma View Post
  Po per ate...
  Njė kėshille po kishe lag luaj me rezolucionin ne kuptimin nėse video ne youtube ėshtė 4k lere siē ėshtė rezolucioni i aparatit dmth 4k nėse video ne youtube ėshtė 1080p ul rezolucionin e aparatit ne 1080p

 8. #898
  Contributing Member Ghostenigma's Avatar
  Join Date
  08-08-2012
  Location
  Anonymity
  Posts
  938
  Uploads
  36
  Likes
  63

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by evi3 View Post
  Njė kėshille po kishe lag luaj me rezolucionin ne kuptimin nėse video ne youtube ėshtė 4k lere siē ėshtė rezolucioni i aparatit dmth 4k nėse video ne youtube ėshtė 1080p ul rezolucionin e aparatit ne 1080p
  Ka opsion auto dhe ashtu e lash tek display....ta pershtasi vet sipas rezolucionit te asaj cka shikon....se per internet nuk vuajm e kam 1gbps

  Tani aparatin e kemi....na tregoni ndonje app me pare kanale falas :)

 9. #899
  Moderator Tuci-Puci's Avatar
  Join Date
  26-12-2020
  Location
  Wherever the Eagle is
  Posts
  865
  Uploads
  720
  Likes
  4,522

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by Ghostenigma View Post

  Tani aparatin e kemi....na tregoni ndonje app me pare kanale falas :)
  Persh,
  per test 4k.
  Attached Files Attached Files

 10. #900
  Contributing Member Ghostenigma's Avatar
  Join Date
  08-08-2012
  Location
  Anonymity
  Posts
  938
  Uploads
  36
  Likes
  63

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  @Tuci po kto gjete mo

  Na ndihmo ndonjeri me ndonje gje falas ne inbox

Page 90 of 93 FirstFirst ... 406580858889909192 ... LastLast

Similar Threads

 1. New TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 993
  Last Post: 12-08-2017, 14:50:24
 2. TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime-pyetje
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1005
  Last Post: 10-01-2014, 22:52:43
 3. Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39
 4. New TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime-pyetje
  By arjano1968 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-03-2012, 12:11:09
 5. New Dragon T-REX diskutime
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 15-05-2009, 18:35:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •