Quote Originally Posted by Ghostenigma View Post
Pershendetje

Cfare na sygjeroni ndonje android box te mire 6k ose 8k qe te performoje mir dhe te jete i shpejt....cmimi nuk eshte problem.

Apo eshte me mir te maresh ndonje TV me sistem android me mir?
Unė para ca ditėsh mora njė Android Box Mecool km6 DELUXE 4giga me 64 memorie nėse do diēka me poshtė shiko pėr Xiaomi Mi Tv Box S 4K Ultra HD 2giga me 8 memorie te dy i ke te licencuar