Netflix gaat in Amerika de abonnementsprijs voor bestaande klanten fors verhogen. Dat melden diverse Amerikaanse media. Het is niet bekend of de prijsverhoging ook in Nederland wordt doorgevoerd.
De prijsverhoging voor bestaande klanten werd vorig jaar al door Netflix aangekondigd. Er is op dit moment een prijsverschil tussen abonnees. Wie voor mei 2014 een abonnement op de Amerikaanse videodienst afsloot, betaalt minder dan abonnees die dit later deden. In Nederland loopt dit prijsverschil tot twee euro per maand op.
Netflix twee dollar duurder
In Amerika lijkt Netflix zich voor te bereiden op een prijsverhoging voor bestaande klanten van twee dollar per maand. De abonnementsvorm die nu 7,99 dollar per maand kost, gaat in de toekomst 9,99 per maand kosten. Onduidelijk is of de prijsverhoging ook in Nederland wordt doorgevoerd. De kans hierop is zeker reëel omdat Netflix in Nederland vaak prijsaanpassingen doorvoert die in Amerika van toepassing zijn.




Reply With Quote