Ondanks dat Max Verstappen in de kwalificatie van de Formule 1 in Monaco crashte en vanuit de pit moest starten, werd de race dit weekend door veel Nederlanders bekeken.




Op het lineaire kanaal Ziggo Sport Kanaal 14 keken volgens meting van Stichting Kijkonderzoek (SKO) gemiddeld 789.000 mensen naar de Formule 1-race. Deze zagen overigens dat Max Verstappen na een inhaalrace ook in de race crashte. Het aantal lineaire kijkers is overigens lager dan twee weken geleden toen 1,1 miljoen kijkers Max Verstappen als eerste Nederlander een Formule 1-race zagen winnen.

Online goed bekeken



Ziggo-woordvoerder Erik van Doeselaar laat aan Totaal TV weten dat de Formule 1-race van Monaco ook online goed bekeken werd. Ziggo bood de race ook voor kijkers die geen klant bij het kabelbedrijf online aan. Meer dan honderdduizend streams werden online bekeken. De toeloop naar de internetsite van Ziggo levere geen noemenswaardige problemen op.