Cardshare.cc
Page 74 of 74 FirstFirst ... 24496469727374
Results 731 to 738 of 738

Thread: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

 1. #731
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,752
  Uploads
  62
  Likes
  12

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by eltons82 View Post
  Attachment 289520

  Ky eshte errori qe me del!
  Mua me duket nje error i linkut,nuk ka te beje imazhi.

 2. Cardshare.cc
 3. #732
  Senior Member
  Join Date
  01-01-2016
  Posts
  158
  Uploads
  6
  Likes
  1

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  provoje nje here me enigma216 ne vend te enigma22

 4. #733
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  3,007
  Uploads
  557
  Likes
  5

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  imagine jo zyrtare openbh per zgemma h7S

  kush deshiron le ta shkarkoje ketu

 5. #734
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  357
  Uploads
  14
  Likes
  2

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by benardi View Post
  imagine jo zyrtare openbh per zgemma h7S

  kush deshiron le ta shkarkoje ketu
  Jam matur ta instaloj ka dite, por nuk e di nese eshte multiboot apo jo pasi ne flash nuk ja vlen ta vendosesh.

 6. #735
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  3,007
  Uploads
  557
  Likes
  5

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by bootlogo View Post
  Jam matur ta instaloj ka dite, por nuk e di nese eshte multiboot apo jo pasi ne flash nuk ja vlen ta vendosesh.
  multiboot me usb (egamiboot) punon mire sipas atyre qe e kane bere prove , une po pertoj per momentin

 7. #736
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,752
  Uploads
  62
  Likes
  12

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Me EGAMIN eshte me e thjeshta per ta installuar sepse e ke gati.
  Por nuk eshte me e qendrueshmja,ndonjehere korruptohet dhe nuk punon fare.
  Thjeshte per test pata provuar me OpenAtv,dhe me pat punuar super.
  E kam fjalen ketu e disa muaj me pare.

 8. #737
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  3,007
  Uploads
  557
  Likes
  5

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by bootlogo View Post
  Jam matur ta instaloj ka dite, por nuk e di nese eshte multiboot apo jo pasi ne flash nuk ja vlen ta vendosesh.
  imagine ne fjale e vendosa sot dhe po e testoj (jo ne multiboot) ,eshte jashtezakonisht i shpejte dhe shume i mire , ndoshta me i miri qe kam provuar deri tani te ky dekoder

 9. #738
  Moderator stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  669
  Uploads
  410
  Likes
  195

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  OSCam-ARM/r11655 (np. ZGEMMA H9[.2]S/OpenATV 6.3)
  Attached Files Attached Files

Page 74 of 74 FirstFirst ... 24496469727374
Cardshare.cc

Similar Threads

 1. Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 185
  Last Post: 02-07-2020, 22:25:57
 2. Info Next - Nextwave dhe te gjitha versionet - Firm - Soft - Flash Etj.
  By xhaferi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 158
  Last Post: 03-01-2020, 08:53:11
 3. firmare update
  By halit sali in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 14-12-2009, 11:01:42
 4. firmare citycom507 25-09-06
  By marieta222 in forum CityCom Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 25-09-2006, 14:07:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •