Cardshare.cc
Page 79 of 79 FirstFirst ... 29546974777879
Results 781 to 788 of 788

Thread: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

 1. #781
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,757
  Uploads
  63
  Likes
  67

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Sigurisht,sepse shume vete nuk e dine kete menyre.
  Tani me duhet te iki ne pune,sapo te kem pak kohe ua vendos ndoshta me screenshot.

 2. Cardshare.cc
 3. #782
  Senior Member
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  457
  Uploads
  2
  Likes
  4

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Ishte shume e thjeshte! Menu-setup-system-network-password=vendos passw qe ke deshire dhe konektimi me FTP u krye. OpenAtv 6.4 e kerkon keshtu,,pasi images e tjere te OpenAtv nuk e kerkojne passw

 4. #783
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,624
  Uploads
  1,092
  Likes
  112

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by bootlogo View Post
  Jam kurioz ta di si hapet telneti kur nuk ke fare password?
  Pershendetje,OpenATV imazhet e reja nuk i vendos me passwort,pra secili i vendos passwortin sipas deshires.
  Heren tjeter beje me mire grepin per te gjujt peshk.


  https://imgur.com/gallery/1yoSp6B

 5. #784
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  3,009
  Uploads
  557
  Likes
  25

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by blackhole1 View Post
  Ishte shume e thjeshte! Menu-setup-system-network-password=vendos passw qe ke deshire dhe konektimi me FTP u krye. OpenAtv 6.4 e kerkon keshtu,,pasi images e tjere te OpenAtv nuk e kerkojne passw
  problem nuk eshte kjo procedure e cila eshte shpjeguar shume qarte te forumi openatv, por informacioni per ata qe nuk e dine nje gje te tille

 6. #785
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,757
  Uploads
  63
  Likes
  67

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by benardi View Post
  problem nuk eshte kjo procedure e cila eshte shpjeguar shume qarte te forumi openatv, por informacioni per ata qe nuk e dine nje gje te tille
  Benardo ku e ke fjalen?

 7. #786
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  3,009
  Uploads
  557
  Likes
  25

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by mamurrzaku View Post
  Benardo ku e ke fjalen?
  https://www.opena.tv/openatv-6-4-rue...=info+passwort

 8. #787
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,757
  Uploads
  63
  Likes
  67

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Benardo,nuk eshte vetem ajo,me telnet eshte me e shpejte.

 9. #788
  Member
  Join Date
  01-12-2007
  Posts
  73
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by mamurrzaku View Post
  Ato cline qe me kishe derguar ne Pm per soni123 ishin test 24 ore?
  Apo ishin dhurate nga ana juaj.?
  Sepse une i instalova nje script qe ja peshkon automatikisht on line.
  Dje i peshkoi plot 86 cline,ku 20 ishin acttive menjehere.
  Megjithate une ja vura dhe ato te tuat.
  Mund te me ndihmosh me nje script per cline free, kam zgemma star h2

Page 79 of 79 FirstFirst ... 29546974777879
Cardshare.cc

Similar Threads

 1. Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 185
  Last Post: 02-07-2020, 22:25:57
 2. Info Next - Nextwave dhe te gjitha versionet - Firm - Soft - Flash Etj.
  By xhaferi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 158
  Last Post: 03-01-2020, 08:53:11
 3. firmare update
  By halit sali in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 14-12-2009, 11:01:42
 4. firmare citycom507 25-09-06
  By marieta222 in forum CityCom Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 25-09-2006, 14:07:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •