John de Mol wil The Voice op SBS6
Als het aan John de Mol ligt verhuist de populaire talentenshow The Voice van RTL 4 naar SBS6. The Voice is door John de Mol bedacht maar in een periode dat de ondernemer nog geen eigen zendergroep had.

Nu John de Mol na overname van de aandelen van Sanoma in SBS Broadcasting wel over eigen tv-zenders beschikt, wil hij The Voice bij de eigen zender SBS6 onderbrengen. Al eerder werd bekend dat het programma It Take 2 van RTL 4 naar SBS gaat verhuizen. In het geval van The Voice doet RTL moeilijker over een afscheid van dit programma.

Linda de Mol
John de Mol maakte dit in het NPO 1-programma Pauw bekend. De mogelijke overgang van The Voice is juridisch voer geworden. Volgens De Mol zijn tientallen juristen van RTL Nederland en Talpa TV bezig met de vraag of The Voice naar SBS6 kan verhuizen. John de Mol sprak tevens de verwachting uit dat in 2019 twee transfers van televisiepersoonlijkheden gaan plaatsvinden. Of daarbij de transfer van zus Linda van RTL 4 naar SBS6 behoort, wilde John de Mol niet zeggen. Linda de Mol liet eerder weten dat als John aangeeft haar echt bij SBS6 nodig heeft zij direct een overstap maakt.