Baronie TV uiteindelijk toch lineair in vrijwel alle huishoudens West-Brabant
Een deel van West-Brabant moet dit jaar zonder de uitzendingen van Baronie TV doen. De carnavalszender wordt namelijk niet doorgegeven via het tv-kanaal van streekomroep ONS West-Brabant.
Baronie TV heeft een distributieovereenkomst met TV Krant West-Brabant gesloten. Hierdoor is de carnavalszender ook in Moerdijk, Zundert, Rucphen, Bergen op Zoom, Roosendaal, Steenbergen, Woensdrecht en Halderberge te zien. In deze gemeenten kwam lineaire doorgifte in gevaar omdat Baronie TV en de lokale streekomroep ONS West-Brabant geen overeenstemming over doorgifte konden bereiken. De carnavalsmarathonuitzending was al verzekerd in Breda, Drimmelen, Etten-Leur, Oosterhout, Geertruidenberg en Alphen-Chaam. Hierdoor is Baronie TV ook dit jaar weer in heel West-Brabant lineair te bekijken. Dit kan onder meer bij Ziggo en KPN. T-Mobile biedt BaronieTV zelfs landelijk op voorkeuzekanaal 716 aan.
ONS West-Brabant
Streekomroep ONS West-Brabant wilde omwille van wet- en regelgeving op het gebied van reclamezendtijd conform de Mediawet inspraak in de uitzending van Baronie TV. Daarover kon met de carnavalszender geen overeenkomst worden bereikt. Hierdoor werd de samenwerkingsovereenkomst voor de doorgifte van de carnavalsmarathon voor dit jaar niet ondertekend. Baronie TV ging daarna op zoek naar mogelijkheden om via een andere weg toch in gemeenten waar ONS West-Brabant de lokale omroep is verspreiding van de carnavalszender zeker te stellen. Baronie TV meldt aan Totaal TV dat gisterenavond overeenstemming met TV Krant West-Brabant is bereikt.
Online
Baronie TV kan overigens online in de gehele wereld bekeken worden via de livestream van de carnavalsmarathon op de eigen website. De carnavalsmarathon wordt van 1 tot en met 5 maart door BaronieTV verzorgd.




Reply With Quote