за дм500 как да отвори линиата
за дм500 как да отвори линиата
С кабелен тунер ли е? Трябва да е по същия начин...
с кабелен тунер е но не се получава с оскам е.конфиг файлове некои да има
Търси в тази част на форума тази е за карти не за oscam настройки http://www.satsupreme.com/forumdisplay.php/2978-Oscam
А "верния" оскам ли си сложил, да не е копнат от дм800?
тръгна
но ми показва това в оскама
Reader blizoo stats resetted by WebIF from 192.168.0.234
и спира да отвара тв
ми то щото го гледаш през уеб-а, гледай му лог-а през линукса с `tail -f /var/log/oscam.log', или там от където си го насочил... Това нали си е твоето ИП?
как през линукс.през на инсталирания на приемника.ако иска да се инсталва тайл немам место на приемника.ако му сложа флаш памет ще инсталира ли на него програми и останали неща на неа.Забелязах че не показва картина на програмата ами само през уеб се гледа некои идеа да има как да се оправи това.