Page 9 of 10 FirstFirst ... 478910 LastLast
Results 81 to 90 of 95

Thread: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

  1. #81
    Super Moderator taliq's Avatar
    Join Date
    12-08-2007
    Location
    taliq-sat
    Posts
    16,546
    Uploads
    4,299

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης (25/6)
    Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    Ποδόσφαιρο

    18:55 | Ρόζενμποργκ Μπόντο Γκλιμτ (Α Νορβηγίας): Eurosport 1
    18:55 | Σάρπσμποργκ Στρομγκόντσετ (Α Νορβηγίας): Eurosport 1
    20:00 | Μπέρνλι Γουότφορντ (Premier League): COSMOTE SPORT 3
    20:00 | Σαουθάμπτον Άρσεναλ (Premier League): COSMOTE SPORT 1
    20:30 | Έιμπαρ Βαλένθια (La Liga): COSMOTE SPORT 2
    22:15 | Τσέλσι Μάντσεστερ Σίτι (Premier League): COSMOTE SPORT 1
    23:00 | Μπέτις Εσπανιόλ (La Liga): COSMOTE SPORT 2
    Μπάσκετ

    16:30 | Μπανταλόνα Μπασκόνια (Liga Endesa): COSMOTE SPORT 4
    19:30 | Μάλαγα Μπιλμπάο (Liga Endesa): COSMOTE SPORT 4
    22:30 | Μπαρτσελόνα Τενερίφη (Liga Endesa): COSMOTE SPORT 4

  2. #82
    Super Moderator taliq's Avatar
    Join Date
    12-08-2007
    Location
    taliq-sat
    Posts
    16,546
    Uploads
    4,299

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Παρασκευή, 26/6)




    Αναλυτικά:
    16:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    Μπούργκος – Ανδόρα
    ACB Liga Endesa Final Phase Μπάσκετ

    19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    Γκραν Κανάρια – Βαλένθια
    ACB Liga Endesa Final Phase Μπάσκετ

    21:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    Μπελενένσες – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
    Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    21:45
    Novasports 2HD
    Μπρέντφορντ – Γουέστ Μπρομ
    EFL Championship Ποδόσφαιρο

    22:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    Ρεάλ Μαδρίτης – Σαραγόσα
    ACB Liga Endesa Final Phase Μπάσκετ

    22:45
    Novasports 1HD
    Γιουβέντους – Λέτσε
    Serie A Ποδόσφαιρο

    23:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    Σεβίλλη – Βαγιαδολίδ
    Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

  3. #83
    Super Moderator taliq's Avatar
    Join Date
    12-08-2007
    Location
    taliq-sat
    Posts
    16,546
    Uploads
    4,299

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (27/6)
    Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
    14:30 | Άστον Βίλα – Γουλβς (Premier League): COSMOTE SPORT 1
    14:30 | Πρέστον – Κάρντιφ (EFL Championship): Novasports 1
    15:00 | Μπιλμπάο – Μαγιόρκα (La Liga): COSMOTE SPORT 2
    16:30 | Άουγκσμπουργκ – Λειψία (Bundesliga): COSMOTE SPORT 5
    16:30 | Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ (Bundesliga): COSMOTE SPORT 4
    16:30 | Βέρντερ Βρέμης – Κολονία (Bundesliga): COSMOTE SPORT 9
    16:30 | Ουνιόν Βερ. – Φορτούνα Ντ. (Bundesliga): COSMOTE SPORT 8
    16:30 | Λεβερκούζεν – Μάιντς (Bundesliga): COSMOTE SPORT 7
    16:30 | Γκλάντμπαχ – Χέρτα Βερ. (Bundesliga): COSMOTE SPORT 6
    16:30 | Βόλφσμπουργκ – Μπάγερν Μ. (Bundesliga): COSMOTE SPORT 3
    17:00 | Λιντς – Φούλαμ (EFL Championship): Novasports 3
    18:00 | Θέλτα – Μπαρτσελόνα (La Liga): COSMOTE SPORT 2
    18:15 | Μπρέσια – Τζένοα (Serie A): Novasports 2
    19:15 | Πανιώνιος – Ξάνθη (Super League): Novasports 1
    19:30 | Νόριτς – Μάντσεστερ Γιουν. (Κύπελλο Αγγλίας): MEGA
    20:30 | Οσασούνα – Λεγανές (La Liga): COSMOTE SPORT 2
    20:30 | Κάλιαρι – Τορίνο (Serie A): Novasports 3
    21:30 | ΟΦΗ – Παναθηναϊκός (Super League): Novasports 2
    22:45 | Λάτσιο – Φιορεντίνα (Serie A): Novasports 1
    23:00 | Ατλέτικο Μ. – Αλαβές (La Liga): COSMOTE SPORT 2
    ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ
    03:00 | Ντάστιν Πουαριέ – Νταν Χούκερ (UFC Fight Night 2020): COSMOTE SPORT 7
    19:15 | Ultimate Tennis Showdown: Eurosport 1
    18:15 | Ultimate Tennis Showdown: Eurosport 1

  4. #84
    Super Moderator taliq's Avatar
    Join Date
    12-08-2007
    Location
    taliq-sat
    Posts
    16,546
    Uploads
    4,299

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Κυριακή, 28/6)


    Αναλυτικά το σημερινό (28/6) πρόγραμμα:
    14:00
    Novasports 1HD
    Μπρίστολ Σίτι – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
    EFL Championship

    15:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    Λεβάντε – Μπέτις
    Ισπανικό Πρωτάθλημα

    16:15
    Novasports 3HD
    Νότιγχαμ Φόρεστ – Χάντερσφιλντ
    EFL Championship

    16:30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    Κίελo – Νυρεμβέργη
    Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    16:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    Αμβούργο – Σάντχαουζεν
    Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    16:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    Στουτγκάρδη – Ντάρμσταντ
    Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    16:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    Αρμίνια Μπίλεφελντ – Χάιντενχαϊμ
    Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    18:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    Μπαρτσελόνα – Μπούργκος
    ACB Liga Endesa Final Phase

    18:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    Βιγιαρεάλ – Βαλένθια
    Ισπανικό Πρωτάθλημα

    18:00
    MEGA
    Λέστερ – Τσέλσι
    Κύπελλο Αγγλίας

    18:15
    Eurosport 1
    Ultimate Tennis Showdown
    Τένις

    18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    Γουότφορντ – Σαουθάμπτον
    Πρέμιερ Λιγκ

    19:15
    Eurosport 1
    Ultimate Tennis Showdown
    Τένις

    19:15
    Novasports 2HD
    Άρης – ΠΑΟΚ
    Super League

    19:30
    ΕΡΤ Sports HD
    Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
    Super League

    20:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    Γρανάδα – Έιμπαρ
    Ισπανικό Πρωτάθλημα

    20:30
    Novasports 24 HD
    Σασουόλο – Βερόνα
    Serie A

    20:30
    Novasports 5HD
    Σαμπντόρια – Μπολόνια
    Serie A

    20:30
    Novasports 4HD
    Νάπολι – ΣΠΑΛ
    Serie A

    20:30
    Novasports 3HD
    Ουντινέζε – Αταλάντα
    Serie A

    21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    Βαλένθια – Μπασκόνια
    ACB Liga Endesa Final Phase

    21:30
    Novasports 1HD
    ΑΕΚ – Ολυμπιακός
    Super League

    22:45
    Novasports 2HD
    Πάρμα – Ιντερ
    Serie A

    23:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    Εσπανιόλ – Ρεάλ Μαδρίτης
    Ισπανικό Πρωτάθλημα

  5. #85
    Super Moderator taliq's Avatar
    Join Date
    12-08-2007
    Location
    taliq-sat
    Posts
    16,546
    Uploads
    4,299

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Δευτέρα, 29/6)


    Αναλυτικά το σημερινό (29/6) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:
    16:30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    Κίελo – Νυρεμβέργη
    Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    19:30
    Novasports 1HD
    Βόλος – Λαμία
    Super League

    20:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    Μαρίτιμο – Μπενφίκα
    Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    20:00
    ΕΡΤ Sports HD
    Ατρόμητος – ΑΕΛ
    Super League

    22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    Κρίσταλ Πάλας – Μπέρνλι
    Πρέμιερ Λιγκ

    23:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    Χετάφε – Ρεάλ Σοσιεδάδ
    Ισπανικό Πρωτάθλημα

    23:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    Πάσος Φερέιρα – Πόρτο
    Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

  6. #86
    Super Moderator taliq's Avatar
    Join Date
    12-08-2007
    Location
    taliq-sat
    Posts
    16,546
    Uploads
    4,299

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Τρίτη, 30/6)


    Αναλυτικά:
    19:00
    ΕΡΤ Sports HD
    ΟλυμπιακόςΦοίνικας Σύρου
    Volley League Ανδρών

    20:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    ΜαγιόρκαΘέλτα
    Ισπανικό Πρωτάθλημα

    21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    ΜπαρτσελόναΜπασκόνια
    ACB Liga Endesa

    22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    ΛεγανέςΣεβίλλη
    Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    ΜπράιτονΜάντσεστερ Γιουνάιτεντ
    Πρέμιερ Λιγκ

    23:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    ΜπαρτσελόναΑτλέτικο Μαδρίτης
    Ισπανικό Πρωτάθλημα

  7. #87
    Super Moderator taliq's Avatar
    Join Date
    12-08-2007
    Location
    taliq-sat
    Posts
    16,546
    Uploads
    4,299

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τετάρτης 1 Ιουλίου 2020

    Οι αθλητικές μεταδόσεις για την Τετάρτη 1 Ιουλίου

    ΣΠΟΡ
    17:00 | Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ (Volley League Ανδρών): ΕΡΤ Sports HD
    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
    18:50 | Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (U17 Super League): Super League YouTube
    19:00 | Πρέστον – Ντέρμπι (EFL Championship): Novasports 5HD
    19:15 | Παναθηναϊκός – Άρης (Super League): Novasports 2HD
    20:00 | Μπόρνμουθ – Νιουκάστλ (Premier League): COSMOTE SPORT 8 HD
    20:00 | Έβερτον – Λέστερ (Premier League): COSMOTE SPORT 7 HD
    20:00 | Άρσεναλ – Νόριτς (Premier League): COSMOTE SPORT 3 HD
    20:30 | Αλαβές – Γρανάδα (La Liga): COSMOTE SPORT 9 HD
    20:30 | Βαλένθια – Μπιλμπάο (La Liga): COSMOTE SPORT 2 HD
    20:30 | Μπολόνια – Κάλιαρι (Serie A): Novasports 4HD
    21:00 | ΠΑΟΚ – ΑΕΚ (Super League): PAOK TV
    21:25 | Ρόζενμποργκ – Βαλερένγκα (Α’ Νορβηγίας): Eurosport 1
    21:30 | Ολυμπιακός – ΟΦΗ (Super League): Novasports 1HD
    22:15 | Γουέστ Χαμ – Τσέλσι (Premier League): COSMOTE SPORT 1 HD
    22:45 | Βερόνα – Πάρμα (Serie A): Novasports 4HD
    22:45 | Λέτσε – Σαμπντόρια (Serie A): Novasports 5HD
    22:45 | ΣΠΑΛ – Μίλαν (Serie A): Novasports 2HD
    22:45 | Φιορεντίνα – Σασουόλο (Serie A): Novasports 3HD
    23:00 | Βαγιαδολίδ – Λεβάντε (La Liga): COSMOTE SPORT 7 HD
    23:00 | Μπέτις – Βιγιαρεάλ (La Liga): COSMOTE SPORT 2 HD
    23:15 | Σπόρτινγκ – Ζιλ Βισέντε (Primeira Liga): COSMOTE SPORT 3 HD

  8. #88
    Super Moderator taliq's Avatar
    Join Date
    12-08-2007
    Location
    taliq-sat
    Posts
    16,546
    Uploads
    4,299

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (02/07)


    Αναλυτικά οι μεταδόσεις της Πέμπτης:
    19:00 ΕΡΤ SPORTS
    Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός
    Volley League

    19:00 NOVASPORTS 2
    Χαλ-Μίντλεσμπρο
    Championship Αγγλίας


    20:00 COSMOTE SPORT 2
    Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Τότεναμ
    Αγγλικό Πρωτάθλημα

    20:30 COSMOTE SPORT 8
    Έιμπαρ - Οσασούνα
    Ισπανικό Πρωτάθλημα

    20:30 COSMOTE SPORT 7
    Ρεάλ Σοσιεδάδ - Εσπανιόλ
    Ισπανικό Πρωτάθλημα

    21:30 COSMOTE SPORT 3
    Βέρντερ Βρέμης - Χάιντενχαϊμ
    Γερμανικό Πρωτάθλημα

    22:15 COSMOTE SPORT 1
    Μάντσεστερ Σίτι - Λίβερπουλ
    Αγγλικό Πρωτάθλημα

    23:00 COSMOTE SPORT 2
    Ρεάλ Μαδρίτης - Χετάφε
    Ισπανικό Πρωτάθλημα


  9. #89
    Super Moderator taliq's Avatar
    Join Date
    12-08-2007
    Location
    taliq-sat
    Posts
    16,546
    Uploads
    4,299

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής 3 Ιουλίου 2020




    ΑΝΑΛΥΤΙΚΆ ΟΙ ΑΘΛΗΤΙΚΈΣ ΜΕΤΑΔΌΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉΣ 3 ΙΟΥΛΊΟΥ

    Ποδόσφαιρο
    21:45 | Τσάρλτον – Μίλγουολ (EFL Championship): Novasports 1HD
    23:00 | Ατλέτικο Μαδρίτης – Μαγιόρκα (La Liga): COSMOTE SPORT 2 HD
    Σπορ
    19:00 | ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (Volley League Ανδρών): ΕΡΤ Sports HD
    Μηχανοκίνητα
    11:50 |Formula 1 – GP Αυστρίας (Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1): COSMOTE SPORT 5 HD
    12:00 | Formula 1 – GP Αυστρίας (Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1): ΕΡΤ Sports HD
    15:50 | Formula 1 – GP Αυστρίας (Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2): COSMOTE SPORT 5 HD

  10. #90
    Super Moderator taliq's Avatar
    Join Date
    12-08-2007
    Location
    taliq-sat
    Posts
    16,546
    Uploads
    4,299

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 4 Ιουλίου 2020



    Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 4 Ιουλίου

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
    14:30 | Νόριτς – Μπράιτον (Premier League): COSMOTE SPORT 1 HD
    14:30 | Ντέρμπι – Νότιγχαμ Φόρεστ (EFL Championship): Novasports 1HD
    17:00 | Λέστερ – Κρίσταλ Πάλας (Premier League): COSMOTE SPORT 3 HD
    17:00 | Μάντσεστερ Γ. – Μπόρνμουθ (Premier League): COSMOTE SPORT 1 HD
    17:00 | Μπρίστολ Σίτι – Κάρντιφ (EFL Championship): Novasports 3HD
    18:00 | Θέλτα – Μπέτις (La Liga): COSMOTE SPORT 2 HD
    18:15 | Γιουβέντους – Τορίνο (Serie A): Novasports 2HD
    19:15 | Αστέρας Τρίπολης – Βόλος (Super League): Novasports 1HD
    19:30 | Λαμία – Ξάνθη (Super League): ΕΡΤ Sports HD
    19:30 | Γουλβς – Άρσεναλ (Premier League): COSMOTE SPORT 3 HD
    20:30 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ – Αλαβές (La Liga): COSMOTE SPORT 2 HD
    20:30 | Σασουόλο – Λέτσε (Serie A): Novasports 4HD
    21:00 | Λεβερκούζεν – Μπάγερν (Κύπελλο Γερμανίας): Novasports 3HD
    21:30 | ΟΦΗ – ΠΑΟΚ (Super League): Novasports 2HD
    22:00 | Τσέλσι – Γουότφορντ (Premier League): COSMOTE SPORT 1 HD
    22:45 | Λάτσιο – Μίλαν (Serie A): Novasports 1HD
    23:00 | Γρανάδα – Βαλένθια (La Liga): COSMOTE SPORT 2 HD
    23:15 | Μπενφίκα – Μποαβίστα (Primeira Liga): COSMOTE SPORT 3 HD
    ΣΠΟΡ
    14:30 | Απόλλων Σμύρνης – Υδραϊκός (Α1 Πόλο): ΕΡΤ Sports HD
    18:00 | Ultimate Tennis Showdown: Eurosport 1
    19:15 | Ultimate Tennis Showdown: Eurosport 1
    ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ
    12:50 | Formula 1 – GP Αυστρίας (Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3): COSMOTE SPORT 5 HD
    13:00 | Formula 1 – GP Αυστρίας (Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3): ΕΡΤ Sports HD
    15:50 | Formula 1 GP Αυστρίας (Κατατακτήριες Δοκιμές): COSMOTE SPORT 5 HD
    16:00 | Formula 1 GP Αυστρίας (Κατατακτήριες Δοκιμές): ΕΡΤ Sports HD
    17:40 | Formula 2 – GP Αυστρίας: COSMOTE SPORT 5 HD

Page 9 of 10 FirstFirst ... 478910 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •